Alkomat Certen Professional

 

Alkomat klasy A przeznaczony do zastosowań profesjonalnych

Więcej szczegółów


1 299,00 zł brutto

Ostatnie egzemplarze!

  • darmowa przesyłka Darmowysyłka

    Produkt wysyłamy gratis w ciągu 24h roboczych prosto z jednego z naszych sklepów stacjonarnych.

  • darmowa przesyłka Oryginalna smycz Mild

    Do tego produktu w paczce z przesyłką otrzymają Państwo dodatkowo smycz firmy Mild.

 

Alkomat klasy A przeznaczony do zastosowań profesjonalnych

Jego użycie nie wymaga ustnika (dmucha się z odległości), co sprawdza się w przypadku badania dużej grupy ludzi. Także samo działanie cechuje się zwiększoną szybkością, dzięki czemu można bardzo sprawnie weryfikować trzeźwość wielu osób.

Alkomat sprawdzi się w firmach budowlanych, spedycyjnych, w fabrykach, na imprezach masowych oraz wszędzie tam, grze trzeba sprawnie zbadać trzeźwość dużej liczby ludzi.

Certen to profesjonalna marka produktów przeznaczona do badania poziomu alkoholu w wydychanym powietrzu. Produkt Certen jako jedyne urządzenie polecane przez Krzysztofa Hołowczyca, utytułowanego kierowcę rajdowego znanego z odpowiedzialności i zaangażowania w walkę o bezpieczeństwo na drogach.

Krzysztof Hołowczyc poleca

W przypadku alkomatów kluczowa jest jakość i rodzaj podzespołów. Certen produkuje tylko alkomaty klasy A, czyli najwyższej z możliwej. Oznacza to, że alkomaty wyposażone są w wysokiej jakości sensor elektrochemiczny oraz czujnik ciśnienia (elementy wykorzystywane w policyjnych alkomatach)

Jak zbudowany jest alkomat klasy A?

Za wykrywanie alkoholu odpowiedzialny jest sensor elektrochemiczny, czyli skomplikowany czujnik wykonany z platyny. To serce urządzenia klasy A. Do przeprowadzenia prawidłowego pomiaru niezbędny jest też czujnik ciśnienia, który właściwie oceni siłę dmuchnięcia, dzięki czemu alkomat pobierze próbkę właściwej wielkości. Tylko alkomat posiadający oba te elementy jest wystarczająco wiarygodny, aby móc traktować jego wyniki na poważnie.

Alkomat Certen Professional należy kalibrować co najmniej raz na 6 miesięcy lub co 1000 wykonanych pomiarów. Koszt usługi to 149 zł, przy czym należy zaznaczyć, że na czas wykonywania usługi Klient otrzymuje urządzenie zastępcze, aby umożliwić utrzymanie ciągłości badań pracowników. Wykonywanie kalibracji w autoryzowanym serwisie Certen wydłuża okras gwarancyjny z roku na dwa lata.

 

Ważna Informacja!

 Alkomat Certen to zaawansowane urządzenie pomiarowe. Dlatego należy przestrzegać zasad użytkowania wypisanych na wewnętrznej stronie pudelka lub instrukcji obsługi. Należy mieć na uwadze, że w przypadku uszkodzenia sensora, kalibracja może nie być możliwa. Wtedy serwis może wymienić uszkodzony element bez potrzeby kupowania nowego alkomaty. Usługa wymiany sensora to koszt 249 zł brutto.W sprawie kalibracji i serwisowania prosimy o kontakt z infolinią Certen +48 62 738 88 77 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej serwis@certen.com

Nie dodano jeszcze opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!